Перач Под Висок Притисок 1900W 135bar - Baucentar
Перач Под Висок Притисок 1900W 135bar

Перач Под Висок Притисок 1900W 135bar

12146 ден

Има на залиха

12146 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Уживајте во брзото и фкесибилно чистење без напор при најразлични задачи во дворот.

Во пакетот следува:

7m црево за висок притисок

Bosch пиштол за висок притисок

Филтер за вода

Млазница 3-во-1

Млазница за детергент под висок притисок

Продолжеток

Бренд

Bosch