Лист За Бонсек двостран 300х25мм 24ТПИ - Baucentar
Лист За Бонсек двостран 300х25мм 24ТПИ

Лист За Бонсек двостран 300х25мм 24ТПИ

ден

Има на залиха

ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Лист за бонсек двостран, со должина од 300мм и ширина 25мм. Листот за сечење со 24 ТПИ (број на запци на инч). Изработен е од висококвалитетен челик со зајакнати запци. Можноста за сечење од двете страни на листот овозможува долготрајно користење.

Бренд

Topex