Клешти За Сечење Арматура 250мм - Baucentar
Клешти За Сечење Арматура 250мм

Клешти За Сечење Арматура 250мм

490 ден

Има на залиха

490 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Клешти за сечење арматура со должина од 250мм. Изработен е од висококвалитетен челик со хром-ванадиум што овозможува долготрајност на алатот. Дизајниран е за сечење на арматура. Рачките се со ергономски дизајн и се прекриени со материјал против лизгање што овозможува удобно користење при работа.

Бренд

Topex