Крвчиња за дистанцирање плочки 1.0мм 200пар. Бели - Baucentar
Крвчиња за дистанцирање плочки 1.0мм 200пар. Бели

Крвчиња за дистанцирање плочки 1.0мм 200пар. Бели

35 ден

Има на залиха

35 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Крвчиња за дистанцирање плочки на меѓусебно растојание од 1.5мм. Наменети се за керамичарски работи. Изработени се од квалитетна пластика. Во пакувањето има 200 пар. Спакувани се во најлонско пакување.

Бренд

Topex