Рачна Косилка За трева АХМ 38 ф38см - Baucentar
Рачна Косилка За трева АХМ 38 ф38см

Рачна Косилка За трева АХМ 38 ф38см

6712 ден

Има на залиха

6712 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Рачна косилка за прецизно искосен и уреден тревник.

Поседува систем на сечење со 5 вретенести ножеви.
Ширината на сечење е 38 cm
Висината на сечење е 15 – 50 mm
Пластична Кутија за собирање на тревата

Бренд

Bosch