Оптички Уред За Нивелирање ГОЛ 32 Д - Baucentar
Оптички Уред За Нивелирање ГОЛ 32 Д

Оптички Уред За Нивелирање ГОЛ 32 Д

19999 ден

Има на залиха

19999 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601068500 Категории

Робусен и стабилен уред. Оптимално подобен за употреба на терен во најразлични услови.

Уредот е подобен за користење на терен благодарение на робусното куќиште со заштита од навлегување прашина и од прскање вода (IP 54).

Објектив со голема светлосна моќ за остра слика на целта.

Безбеден за транспорт благодарение на уредот за блокирање на компензаторот.

Во пакувањето со уредот следуваат и:
Куфер за транспортирање
Игла за подесување
Висок
Заштитни леќи
Шестоаголен клуч.

Бренд

Bosch