Машина За Сечење Плочки РТС 640 64см - Baucentar
Машина За Сечење Плочки РТС 640 64см

Машина За Сечење Плочки РТС 640 64см

14700 ден

Има на залиха

14700 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0603Б04400 Категории

Максимална должина на сечење при дијагонално сечење плочки: 64 cm

Максимална големина на плочмкма при дијагонално сечење 45 x 45 cm

Маса на машината 9,1 kg

Бренд

Bosch