Лист За Унив.Пила За Метал и Дрво ССБ 150-225мм 6пар. - Baucentar
Лист За Унив.Пила За Метал и Дрво ССБ 150-225мм 6пар.

Лист За Унив.Пила За Метал и Дрво ССБ 150-225мм 6пар.

1750 ден

Има на залиха

1750 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Комплет листови за универзална пила за дрво и метал.

Во комплетот следуваат 6 парчиња.

Содржина:
S 922 EF Flexible for Metal
S 922 BF Flexible for Metal
S 1122 EF Flexible for Metal
S 1122 BF Flexible for Metal
S 1122 VF Flexible for Wood and Metal

Бренд

Bosch