Футер Изменлив SDS+ За ГБХ 4 Дупчалки - Baucentar
Футер Изменлив SDS+ За ГБХ 4 Дупчалки

Футер Изменлив SDS+ За ГБХ 4 Дупчалки

2590 ден

Има на залиха

2590 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Брзостезна заменлива глава SDS plus Quick-Change која е дел од Bosch системот и лесно се монтира и демонтира без дополнителни алати.

Наменета за:
GBH 4 DFE;
GBH 4 DSC Professional;
PBH 300 E

Детали

Радиус на затегнување: SDS plus
Прифат: SDS

Бренд

Bosch