Брусалка Вибрациона Ексцентар ПЕХ 300 AE 270W ф125мм - Baucentar
Брусалка Вибрациона Ексцентар ПЕХ 300 AE 270W ф125мм

Брусалка Вибрациона Ексцентар ПЕХ 300 AE 270W ф125мм

7490 ден

Има на залиха

7490 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06033А3020 Категории

Постигнете избрусени површини со одличен квалитет без поголем напор.

Номинална примена моќност – 270 W
Пречник на брусниот диск – 125 mm
Број на вибрации 4,000 – 24,000 врт/мин

Бренд

Bosch