Вибрациона Брусалка Ексц. Електр. ГЕХ 125-1 AЕ 250W - Baucentar
Вибрациона Брусалка Ексц. Електр. ГЕХ 125-1 AЕ 250W

Вибрациона Брусалка Ексц. Електр. ГЕХ 125-1 AЕ 250W

6990 ден

Има на залиха

6990 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601387500 Категории

Уодбно брусење во секоја работна положба.

Компактна, ергономска, конструкција со големи површини со меки ракофати за варијабилни позиции на држење и извонредна удобност при ракувањето.

Bosch микро-филтер систем: ефикасно всисување прашина на сопвршен начин.

Избор на број на вртежи за работа со прилагоден материјал.

Бренд

Bosch