Брусалка Вибрациона Електр. ГСС 280АВЕ 350w 114x226мм - Baucentar
Брусалка Вибрациона Електр. ГСС 280АВЕ 350w 114×226мм

Брусалка Вибрациона Електр. ГСС 280АВЕ 350w 114×226мм

22900 ден

Нема на залиха

Шифра: 0601292902 Категории

Брусалка со најмало ниво на вибрации и совршена за ракување.

Номинална влезна моќност 350 W

Број на вртежи во празен од 8,000 – 11,000 min-1
Број на осцилации во празен од 16,000 – 22,000 min-1

Ширина на брусна плоча 114 mm
Должина на брусна плоча 226 mm

Во пакувањето следува:

1 x брусен лист C470, Best for Wood + Paint, 120

1 x брусен лист C470, Best for Wood + Paint, 180

1 x брусен лист C470 Best for Wood + Paint, 80

Дополнителна рачка

Бренд

Bosch