БОШ Електр.Вибр.Брусалка ГСС 140-1А 180w 113x101мм - Baucentar
БОШ Електр.Вибр.Брусалка ГСС 140-1А 180w 113×101мм

БОШ Електр.Вибр.Брусалка ГСС 140-1А 180w 113×101мм

9900 ден

Има на залиха

Држач на место

9900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06012А2100 Категорија:

Работа без замор и робустен дизајн за затегнување за повеќечасовно мелење
Добро конструиран систем за затегнување, стабилен, робустен, лесен за употреба и менување
Силна филц основа со лим за подолг век на траење, помалку вибрации и лесна промена
Ергономска рачка за работа без замор.

Бренд

Bosch