Електрична Верижна Пила UniversalChain35 1800W 35см - Baucentar
Електрична Верижна Пила UniversalChain35 1800W 35см

Електрична Верижна Пила UniversalChain35 1800W 35см

7590 ден

Има на залиха

Бош Електрична Верижна Пила

7590 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Моќна и едноставна за користење. За постигнување резултати без напор.

Моќен мотор од 1800 W со брзина на ланецот од 12 m/s за брзо сечење.

Концентричен SDS систем за лесно затегнување и менување на ланецот без користење алат.

Странично поставен резервоар за масло со привезок капаче за дополнување.

Тешка е само 4,2 kg. Има ергномсмки дизајн за полесно ракување.

Идеална е за сечење гранки и дрва за огрев, како и за сечење трупци.

Бренд

Bosch