Брусалка Рамна Челна Електр. ГГС 28 ЛЦЕ 650W футер ф8мм - Baucentar
Брусалка Рамна Челна Електр. ГГС 28 ЛЦЕ 650W футер ф8мм

Брусалка Рамна Челна Електр. ГГС 28 ЛЦЕ 650W футер ф8мм

19990 ден

Има на залиха

19990 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601221100 Категории

Рамна челна брусалка за универзална намена за брусење на разни материјали. Има мотор со номинална влезна моќност од 650W.

Бројот на вртежи во празен од е 30.000 вртежи во минута. Може да се користи за додатоци за брусење со дијаметар до Ø 8мм.

Во пакувањето следуваат и држач за алати за затезни чаури со дијаметар до 6мм. Има и два вилјушкасти клучеви со ширина на отворот до Ø 19мм.

Бренд

Bosch