Фреза Површ. Електр. ГОФ 1250 ЦЕ 1250W ф6-8 мм - Baucentar
Фреза Површ. Електр. ГОФ 1250 ЦЕ 1250W ф6-8 мм

Фреза Површ. Електр. ГОФ 1250 ЦЕ 1250W ф6-8 мм

24900 ден

Има на залиха

24900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601626000 Категории

Практична прецизна површинска глодалка со голема подвиѓна моќност

Номинална влезна моќност 1.250 W

Број на вртежи во празен од 10,000 – 24,000 min-1

Прифат на алатки 6 – 8.0 mm

Бренд

Bosch