Пневматски Чекан Дупчалка ГБХ 8-45 ДВ УНИ 1500W 12.5Ј - Baucentar
Пневматски Чекан Дупчалка ГБХ 8-45 ДВ УНИ 1500W 12.5Ј

Пневматски Чекан Дупчалка ГБХ 8-45 ДВ УНИ 1500W 12.5Ј

49000 ден

Има на залиха

49000 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0611265103 Категории

Моќност од 1500 W при ниски вибрации.

Номинална влезна моќност: 1.500 W
Ударна енергија (според EPTA 05/2016) 12.5 J
Опсег на пречник за вибрационо дупчење во бетон 12 – 45 mm

Бренд

Bosch