Пневматски Чекан За Дупчење Електр. ГБХ 5-40 1150W - Baucentar
Пневматски Чекан За Дупчење Електр. ГБХ 5-40 1150W

Пневматски Чекан За Дупчење Електр. ГБХ 5-40 1150W

35010 ден

Има на залиха

35010 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Брз и сестран уред со контрола на вибрациите.

Најбрз напредок при дупчење во својата класа благодарение на моторот од со моќност од 1.150 W и моќен ударен механизам

SDS max удобност за едноставна и брза замена на алатите со една рака

Vibration Control (10 m/s² за дупчење, 8 m/s² за штемување) гарантира удобна работа, дури и во временски обемни работи.

Бренд

Bosch