БОШ Електр.Пневм.Чекан Дупч.ГБХ 2-26 Ф ДРЕ СДСплус 830W - Baucentar
БОШ Електр.Пневм.Чекан Дупч.ГБХ 2-26 Ф ДРЕ СДСплус 830W

БОШ Електр.Пневм.Чекан Дупч.ГБХ 2-26 Ф ДРЕ СДСплус 830W

15490 ден

Има на залиха

Држач на место

15490 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06112А4003 Категорија:

Брз сеопфатен за секојдневна употреба
Подобрени перформанси за брза стапка на дупчење и висока стапка на отстранување на длето
Сигурен и робустен со долг животен век поради висококвалитетните компоненти
Широк опсег на апликации за дупчење, дупчење со чекан и длето.

Бренд

Bosch