Точило Двострано Електр. ГБГ 35-15 350W ф150мм - Baucentar
Точило Двострано Електр. ГБГ 35-15 350W ф150мм

Точило Двострано Електр. ГБГ 35-15 350W ф150мм

10900 ден

Има на залиха

10900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 060127А300 Категории

Опремено со мотор со моќност од 350 W за тешки работни задачи. Стационарната брусалка со двострано точило може да се справи и со најтешките задачи.

Номинална влезна моќност 350 W

Пречник на брусниот камен 150 mm

Ширина на брусната плоча 20 mm

Бренд

Bosch