Електр.Дупчалка ГБМ 13-2 РЕ 750W - Baucentar
Електр.Дупчалка ГБМ 13-2 РЕ 750W

Електр.Дупчалка ГБМ 13-2 РЕ 750W

12690 ден

Нема на залиха

Шифра: 06011Б2000 Категории

Моќна и прецизна дупчалка со 2 брзини.

Брзо напредување при работа за дупчење со дијаметар до 13 мм во челик благодарение на на моќниот мотор од 750 W и големиот вртлив момент.

Прецизни резултати во работата со компактна и ергономска конструкција на дупчалката и со брзостезната глава од метал.

Има разновидна примена благодарение на двобрзинскиот преносник и можноста за избор на вртежи со тркалце за подесување.

Бренд

Bosch