БОШ Бат.Пила Телескоп UnivChainPole 18В Без Батерија - Baucentar
БОШ Бат.Пила Телескоп UnivChainPole 18В Без Батерија

БОШ Бат.Пила Телескоп UnivChainPole 18В Без Батерија

11000 ден

Има на залиха

Држач на место

11000 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06008Б3101 Категорија:

Ергономски, добро избалансиран и лесен со помалку оптоварување на рацете и рамената
Континуирано сечење без оштетување на дрвјата. Подесување на висината: 210 – 260 cm
Универзален столб со синџир Безжична моторна пила – без батерија и полнач
Syneon Chip – Интелигентно контролирана енергија за секој проект
Заштитник за врвови и шип на браникот за подобра контрола на она што го сечете и потсечете
Показател за нивото на маслото и автоматско подмачкување на ланецот што го спречува сушењето на стрижењето.

Бренд

Bosch