Батериски Ножици За Грмушки AdvanceShear 18V - Baucentar
Батериски Ножици За Грмушки AdvanceShear 18V

Батериски Ножици За Грмушки AdvanceShear 18V

9690 ден

Има на залиха

9690 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Компактна и цврста батериска алатка која овозможува лесно шишање на трева и кастрење грмушки.

Се одликува со лесни батериски ножици за кастрење грмушки со напон од 18 V.

POWER FOR ALL 18 V литтиум јонска батерија која дава оптимални перформанси. Батеријата овозможува активно користење под полн капацитет во времетраење од 2 часа.

Времето на полнење на батеријата е 2 часа.

Должината на сечивото е со должина од 20см а ширината е 10см.

Голема предност е преносливоста без кабел и слободно шетање низ градината.

Масата на уредот со батерија е 2,4кг.

Бренд

Bosch