Шпакла за фуги, 210х50мм - Baucentar
Шпакла за фуги, 210х50мм

Шпакла за фуги, 210х50мм

200 ден

Има на залиха

200 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Шпакла за гребење фуги во плочки. Со должина на сечивото од 50мм и вкупна должина од 210 мм. Се користи во керамичарски работи или за домашни потреби,. Сечивото е обложено со тунгстен со што се овозможува подлг век на траење на алатот. Гумената рачка е со ергономски дизајн со што се олеснува користењето на истата.

Бренд

Topex