Шелна за црево 70-90мм - Baucentar
Шелна за црево 70-90мм

Шелна за црево 70-90мм

34 ден

Има на залиха

34 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Шелна за црево од тип W2. Може да се користи за црева со опсег на дијаметарот од 70 до 90мм. Има клема за затегнување со ширина од 9мм. Изработена е од челична легура обложена со цинк.

Бренд

Topex