Шелна за црево 60-80мм - Baucentar
Шелна за црево 60-80мм

Шелна за црево 60-80мм

32 ден

Има на залиха

32 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Шелна за црево од тип W2. Може да се користи за црева со опсег на дијаметарот од 60 до 80мм. Има клема за затегнување со ширина од 9мм. Изработена е од челична легура обложена со цинк.

Бренд

Topex