Шелна за црево 20-32мм

Шелна за црево 20-32мм

25 ден

Има на залиха

25 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Шелна за црево од тип W2. Може да се користи за црева со опсег на дијаметарот од 20 до 32мм. Има клема за затегнување со ширина од 9мм. Изработена е од челична легура обложена со цинк.

Бренд

Topex