Шелна за црево 120-140мм - Baucentar
Шелна за црево 120-140мм

Шелна за црево 120-140мм

37 ден

Има на залиха

37 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Шелна за црево од тип W2. Може да се користи за црева со опсег на дијаметарот од 120 до 140мм. Има клема за затегнување со ширина од 9мм. Изработена е од челична легура обложена со цинк.

Бренд

Topex