Шелна за црево 100-120мм - Baucentar
Шелна за црево 100-120мм

Шелна за црево 100-120мм

39 ден

Има на залиха

39 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Шелна за црево од тип W2. Може да се користи за црева со опсег на дијаметарот од 100 до 120мм. Има клема за затегнување со ширина од 9мм. Изработена е од челична легура обложена со цинк.

Бренд

Topex