Филтер Хартиени Кеси 5пар. UniversalVac 15 - Baucentar
Филтер Хартиени Кеси 5пар. UniversalVac 15

Филтер Хартиени Кеси 5пар. UniversalVac 15

875 ден

Има на залиха

875 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Хартиена вреќичка за прашина (пакување од 5 парчиња) за UniversalVac 15
Спакувано во картонска кутија

Бренд

Bosch