Футер Брзостезна Глава Хромирана 1.5-13мм - Baucentar
Футер Брзостезна Глава Хромирана 1.5-13мм

Футер Брзостезна Глава Хромирана 1.5-13мм

1840 ден

Има на залиха

1840 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Брзостезна глава за алатите на Bosch со капацитет од  1,5 до 13 мм во пречник. Главата е хромирана.

Наменета е за следните модели:

GSB 13 RE; GSB 16; GSB 16 RE; GSB 18-2 RE; GSB 19-2 RE; GSB 20-2; GSB 650 RE; GSB 1600 RE Professional; PSB 450; PSB 550 RE

Бренд

Bosch