Футер Брзостезна Глава Изменлива СДСплус - Baucentar
Футер Брзостезна Глава Изменлива СДСплус

Футер Брзостезна Глава Изменлива СДСплус

3400 ден

Има на залиха

3400 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Брзостезна глава СДСплус Quick-Change е дел од Bosch електричните алати и лесно се монтира и демонтира без дополнителни алатки.

Бренд

Bosch