Фреза Рачна Електрична ПОФ 1400W - Baucentar
Фреза Рачна Електрична ПОФ 1400W

Фреза Рачна Електрична ПОФ 1400W

12500 ден

Има на залиха

БОШ Површинска Рачна фреза

12500 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 060326Ц801 Категории

Површинска рачна фреза со прибор.

Бренд

Bosch