Фреза За Жлебови Во Ѕид ГНФ 35 ЦА 1400W ф150мм - Baucentar
Фреза За Жлебови Во Ѕид ГНФ 35 ЦА 1400W ф150мм

Фреза За Жлебови Во Ѕид ГНФ 35 ЦА 1400W ф150мм

49900 ден

Има на залиха

49900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601621708 Категории

Издржлива машина со константна електроника

Се одликуива со патентиран систем на Bosch против продирање на прашина која гарантира најдолг век на траење од сите машини од овој сегмент.

Константна електроника за одржување на константниот број на вртежи дури и кога е под оптоварување.

Оптимална практичност благодарение на ергономскиот дизајн на рачката и фелскбилните можности за држење.

Бренд

Bosch