Филтерски Вреќи Од Филс За ГАС 35 5пар. - Baucentar
Филтерски Вреќи Од Филс За ГАС 35 5пар.

Филтерски Вреќи Од Филс За ГАС 35 5пар.

4690 ден

Има на залиха

4690 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Филтерски Вреќи изработени од флис која се користи како заменска кеса за суво всисусвање и која лесно ја прибира и отстранува прашината. Едно пакување содржи вкупно 5 парчиња.

Бренд

Bosch