Филтерска Вреќа Од Флис За ГАС 15 ПСЛ 5пар. - Baucentar
Филтерска Вреќа Од Флис За ГАС 15 ПСЛ 5пар.

Филтерска Вреќа Од Флис За ГАС 15 ПСЛ 5пар.

3190 ден

Има на залиха

Филтерска вреќа од флис

3190 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Филтерски Вреќи изработени од флис која се користи како заменска кеса за суво всисусвање и која лесно ја прибира и отстранува прашината. Едно пакување содржи вкупно 5 парчиња.

Бренд

Bosch