Универзална спојка за чешма - Baucentar
Универзална спојка за чешма

Универзална спојка за чешма

199 ден

Има на залиха

199 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Универзална спојка за чешма која одговара на сите чешми со пречник од 14 до 17мм. Лесно може да се поврзе со сите комерцијални полимерни системи за наводнување.

Бренд

Rehau