Правосмукалка Универзална 1000W За Влажно Суво Чистење - Baucentar
Правосмукалка Универзална 1000W За Влажно Суво Чистење

Правосмукалка Универзална 1000W За Влажно Суво Чистење

7690 ден

Има на залиха

7690 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Со леснотија чисти широк опсег на влажни и суви материјали.

Има млазница за под за универзална употреба за чистење на влажни и усви материјали
Целиот дополнителен прибор е прикачен на правосмукалката заради практично складирање
Нема потреба од менување филтри, благодарение на вградената влошка со филтер за влажно и суво смукање.
Идеална е за дување лисја и прашина од тешко достапни места.

Бренд

Bosch