Клешти Шпицангли 160мм - Baucentar
Клешти Шпицангли 160мм

Клешти Шпицангли 160мм

230 ден

Има на залиха

230 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 32Д101 Категории

Клешти шпицангли со вкупна должина од 160мм. Изработени се од зајакнат челик и дополнително сечивото е индукциски зајакнато. Со тоа се овозможува ефикасно сечење и обликување на цврсти жици. Рачките на клештите се ергономски дизајнирани. Обложени се со нелизгачки материјал со што се спречува лизгањето и се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Topex