Челична Жичана Четка Со 5 Реда - Baucentar
Челична Жичана Четка Со 5 Реда

Челична Жичана Четка Со 5 Реда

115 ден

Нема на залиха

Шифра: 14А615 Категории

Челична жичана четка наменета како универзална алатка за отстранување на нечистотии и рѓа од различни површини. Израбoтена е од челични месингани и затегнати жици прицврстени на дрвена рачка. Ергономски дизајнираната рачка овозможува полесно ракување со четката. Четката има 5 реда со жици.

Бренд

Topex