Француски Подесувачки Клуч 300мм - Baucentar
Француски Подесувачки Клуч 300мм

Француски Подесувачки Клуч 300мм

550 ден

Има на залиха

550 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 35Д124 Категории

Француски клуч со подесување, дизајниран за завртување и одвртување на шрафови со различна големина. Должината на клучот е 300мм. Клучот е изработен од висококвалитетна челична легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Има ергономски дизајнирана рачка изработена од два различни материјали за да се спречи лизгањето и да се зголеми удобноста при држењето во рака.

Бренд

Topex