Француски Подесувачки Клуч 250мм - Baucentar
Француски Подесувачки Клуч 250мм

Француски Подесувачки Клуч 250мм

395 ден

Има на залиха

395 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 35Д123 Категории

Француски клуч со подесување, дизајниран за завртување и одвртување на шрафови со различна големина. Должината на клучот е 250мм. Клучот е изработен од висококвалитетна челична легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Има ергономски дизајнирана рачка изработена од два различни материјали за да се спречи лизгањето и да се зголеми удобноста при држењето во рака.

Бренд

Topex