Француски Подесувачки Клуч 150мм 6” - Baucentar
Француски Подесувачки Клуч 150мм 6”

Француски Подесувачки Клуч 150мм 6”

330 ден

Има на залиха

330 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 35Д555 Категории

Француски клуч со подесување, дизајниран за завртување и одвртување на шрафови со различна големина. Должината на клучот е 150мм или 6”. Клучот е изработен од висококвалитетна челична легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Има ергономски дизајнирана рачка за да се зголеми удобноста при држењето во рака.

Бренд

Topex