Комбинирани Клешти 200мм - Baucentar
Комбинирани Клешти 200мм

Комбинирани Клешти 200мм

350 ден

Има на залиха

350 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 32Д100 Категории

Комбинирани клешти за универзална намена. Вкупната должина на клештите е 200мм. Изработени се од зајакнат челик и дополнително сечивото е индукциски зајакнато. Со тоа се овозможува ефикасно сечење и обликување на цврсти жици. Рачките на клештите се ергономски дизајнирани. Обложени се со нелизгачки материјал со што се спречува лизгањето и се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Topex