Турпија За Брусење Метал 200мм Триаголна - Baucentar
Турпија За Брусење Метал 200мм Триаголна

Турпија За Брусење Метал 200мм Триаголна

175 ден

Нема на залиха

Шифра: 06А725 Категории

Челична турпија со должина од 200мм. Наменета е за брусење метални површини. Турпијата е со триаголен пресек. Изработена е од висококвалитетна челична легура Т12. Рачките се обложени со два различни материјали, со цел да се спречи лизгање при користењето и да се зголеми удобноста.

Бренд

Topex