Турпија За Брусење Метал 200мм Квадратна - Baucentar
Турпија За Брусење Метал 200мм Квадратна

Турпија За Брусење Метал 200мм Квадратна

185 ден

Има на залиха

185 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06А724 Категории

Челична турпија со должина од 200мм. Наменета е за брусење метални површини. Турпијата е со квадратен пресек. Изработена е од висококвалитетна челична легура Т12. Рачките се обложени со два различни материјали, со цел да се спречи лизгање при користењето и да се зголеми удобноста.

Бренд

Topex