Турпија За Брусење Дрво 200мм Правоаголна - Baucentar
Турпија За Брусење Дрво 200мм Правоаголна

Турпија За Брусење Дрво 200мм Правоаголна

180 ден

Има на залиха

180 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06А831 Категории

Челична турпија со должина од 200мм. Наменета е за брусење дрвени предмети. Турпијата е со правоаголен пресек. Изработена е од висококвалитетна челична легура Т12. Рачките се обложени со два различни материјали, со цел да се спречи лизгање при користењето и да се зголеми удобноста.

Бренд

Topex