Турпија За Брусење Дрво 200мм Полукружна - Baucentar
Турпија За Брусење Дрво 200мм Полукружна

Турпија За Брусење Дрво 200мм Полукружна

185 ден

Има на залиха

185 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06А832 Категории

Челична турпија со должина од 200мм. Наменета е за брусење дрвени предмети. Турпијата е со полукружен пресек. Изработена е од висококвалитетна челична легура Т12. Рачките се обложени со два различни материјали, со цел да се спречи лизгање при користењето и да се зголеми удобноста.

Бренд

Topex