Турпија За Брусење Дрво 200мм Кружна - Baucentar
Турпија За Брусење Дрво 200мм Кружна

Турпија За Брусење Дрво 200мм Кружна

160 ден

Има на залиха

160 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06А833 Категории

Челична турпија со должина од 200мм. Наменета е за брусење дрвени предмети. Турпијата е со кружен пресек. Изработена е од висококвалитетна челична легура Т12. Рачките се обложени со два различни материјали, со цел да се спречи лизгање при користењето и да се зголеми удобноста.

Бренд

Topex