Клуч Насаден Телескопски 17/19мм 340/520мм - Baucentar
Клуч Насаден Телескопски 17/19мм 340/520мм

Клуч Насаден Телескопски 17/19мм 340/520мм

600 ден

Нема на залиха

Шифра: 37Д305 Категории

Телескопски насаден клуч за клучеви со големина од 17 и 19мм. Рачката на клучот кога е собрана е 340мм но истата се издолжува и вкупната должина на рачката може да достигне до 520мм. Има ергономски изработена рачка од материјал кој не се лизга со што се постигнува удобност и безбедност при работа.

Бренд

Topex